Przedszkole nr 4 "Bajkowy Domek" w Mosinie
Przedszkole · publiczna · Mosina · gmina Mosina
Uczy się tu 75 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 85 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 38 placówek.
Uczniowie
75
Oddziały
3
Nauczyciele
12
Uczniów na oddział
25
Na jednego nauczyciela przypada 6,3 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
60377
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Gmina Mosina
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Mosina
- Szkoła Podstawowa im. 15.pułku Ułanów Poznańskich w KrośnieSzkoła podstawowa · 661 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 w MosinieSzkoła podstawowa · 634 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 1 w MosinieSzkoła podstawowa · 571 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w CzapurachSzkoła podstawowa · 552 uczniów
- Szkoła Podstawowa "pod Lipami" w KrosinkuSzkoła podstawowa · 390 uczniów
- Szkoła Podstawowa w PecnejSzkoła podstawowa · 371 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w DaszewicachSzkoła podstawowa · 338 uczniów
- Technikum w MosinieTechnikum · 226 uczniów
Najczęstsze pytania — Przedszkole nr 4 "Bajkowy Domek" w Mosinie
Ilu uczniów ma Przedszkole nr 4 "Bajkowy Domek" w Mosinie?
Do placówki Przedszkole nr 4 "Bajkowy Domek" w Mosinie (Mosina, gmina Mosina, pow. poznański, woj. wielkopolskie) uczęszcza 75 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 85 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Przedszkole nr 4 "Bajkowy Domek" w Mosinie i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 3 oddziałów, czyli średnio 25 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 21 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Przedszkole nr 4 "Bajkowy Domek" w Mosinie?
W placówce pracuje 12 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 6,3 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Przedszkole nr 4 "Bajkowy Domek" w Mosinie — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Mosina. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Przedszkole nr 4 "Bajkowy Domek" w Mosinie?
Przedszkole nr 4 "Bajkowy Domek" w Mosinie działa w: Mosina, gmina Mosina, pow. poznański, woj. wielkopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 38 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Przedszkole nr 4 "Bajkowy Domek" w Mosinie?
Numer RSPO tej placówki to 60377. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Przedszkole nr 4 "Bajkowy Domek" w Mosinie — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗