Przedszkole nr 2
Przedszkole · publiczna · Orneta · gmina Orneta
Uczy się tu 125 uczniów.
To mniej więcej tyle, ile w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 129 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 17 placówek.
Uczniowie
125
Oddziały
5
Nauczyciele
13
Uczniów na oddział
25
Na jednego nauczyciela przypada 9,6 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
18568
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Gmina Orneta
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Orneta
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Majora Henryka Sucharskiego w OrnecieSzkoła podstawowa · 454 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w OrnecieSzkoła podstawowa · 226 uczniów
- Technikum w Zespole Szkół Zawodowych CKU w OrnecieTechnikum · 215 uczniów
- Przedszkole nr 1 w OrneciePrzedszkole · 163 uczniów
- Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Warmii w OrnecieLiceum ogólnokształcące · 129 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BażynachSzkoła podstawowa · 109 uczniów
- Branżowa Szkoła I Stopnia w Zespole Szkół Zawodowych CKU w OrnecieBranżowa szkoła I stopnia · 89 uczniów
- Domowa Akademia"smyk"Punkt przedszkolny · 5 uczniów
Najczęstsze pytania — Przedszkole nr 2
Ilu uczniów ma Przedszkole nr 2?
Do placówki Przedszkole nr 2 (Orneta, gmina Orneta, pow. lidzbarski, woj. warmińsko-mazurskie) uczęszcza 125 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 129 uczniów — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Przedszkole nr 2 i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 5 oddziałów, czyli średnio 25 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 21,5 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Przedszkole nr 2?
W placówce pracuje 13 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 9,6 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Przedszkole nr 2 — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Orneta. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Przedszkole nr 2?
Przedszkole nr 2 działa w: Orneta, gmina Orneta, pow. lidzbarski, woj. warmińsko-mazurskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 17 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Przedszkole nr 2?
Numer RSPO tej placówki to 18568. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Przedszkole nr 2 — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗