Przejdź do treści
z-dykty.pl

Przedszkole Niepubliczne " Wesoła Dwudziestka"

Przedszkole · niepubliczna · Legnica · gmina Legnica

Uczy się tu 134 uczniów.

To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 103 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 152 placówek.

Uczniowie

134

Oddziały

6

Uczniów na oddział

22,3

Numer RSPO

5426

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Jolanta Stawicka

Typ organu

Osoba fizyczna

Inne placówki w gminie Legnica

Wszystkie placówki gminy Legnica

Najczęstsze pytania — Przedszkole Niepubliczne " Wesoła Dwudziestka"

Ilu uczniów ma Przedszkole Niepubliczne " Wesoła Dwudziestka"?

Do placówki Przedszkole Niepubliczne " Wesoła Dwudziestka" (Legnica, gmina Legnica, pow. Legnica, woj. dolnośląskie) uczęszcza 134 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 103 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Przedszkole Niepubliczne " Wesoła Dwudziestka" i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 6 oddziałów, czyli średnio 22,3 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 22,2 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Przedszkole Niepubliczne " Wesoła Dwudziestka" — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Jolanta Stawicka. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Przedszkole Niepubliczne " Wesoła Dwudziestka"?

Przedszkole Niepubliczne " Wesoła Dwudziestka" działa w: Legnica, gmina Legnica, pow. Legnica, woj. dolnośląskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 152 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Przedszkole Niepubliczne " Wesoła Dwudziestka"?

Numer RSPO tej placówki to 5426. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Przedszkole Niepubliczne " Wesoła Dwudziestka" — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗