Przejdź do treści
z-dykty.pl

Przedszkole Niepubliczne Pn. "Ochronka Ducha Świętego"

Przedszkole · niepubliczna · Sokołów Małopolski · gmina Sokołów Małopolski

Uczy się tu 108 uczniów.

To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 87 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 35 placówek.

Uczniowie

108

Oddziały

4

Nauczyciele

6

Uczniów na oddział

27

Na jednego nauczyciela przypada 18 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

113622

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Zg. Ss. Służebniczek Nmp Niepokalanie Poczętej, Prowincja Przemyska

Typ organu

Organizacje Wyznaniowe

Inne placówki w gminie Sokołów Małopolski

Wszystkie placówki gminy Sokołów Małopolski

Najczęstsze pytania — Przedszkole Niepubliczne Pn. "Ochronka Ducha Świętego"

Ilu uczniów ma Przedszkole Niepubliczne Pn. "Ochronka Ducha Świętego"?

Do placówki Przedszkole Niepubliczne Pn. "Ochronka Ducha Świętego" (Sokołów Małopolski, gmina Sokołów Małopolski, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie) uczęszcza 108 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 87 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Przedszkole Niepubliczne Pn. "Ochronka Ducha Świętego" i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 27 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 17 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Przedszkole Niepubliczne Pn. "Ochronka Ducha Świętego"?

W placówce pracuje 6 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 18 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Przedszkole Niepubliczne Pn. "Ochronka Ducha Świętego" — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Zg. Ss. Służebniczek Nmp Niepokalanie Poczętej, Prowincja Przemyska. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Przedszkole Niepubliczne Pn. "Ochronka Ducha Świętego"?

Przedszkole Niepubliczne Pn. "Ochronka Ducha Świętego" działa w: Sokołów Małopolski, gmina Sokołów Małopolski, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 35 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Przedszkole Niepubliczne Pn. "Ochronka Ducha Świętego"?

Numer RSPO tej placówki to 113622. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Przedszkole Niepubliczne Pn. "Ochronka Ducha Świętego" — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗