Przejdź do treści
z-dykty.pl

Przedszkole Niepubliczne Marchewka w Białymstoku

Przedszkole · niepubliczna · Białystok · gmina Białystok

Uczy się tu 149 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 185 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 200 placówek.

Uczniowie

149

Oddziały

11

Nauczyciele

3

Uczniów na oddział

13,5

Na jednego nauczyciela przypada 49,7 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

127944

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Tomasz Szoka

Typ organu

Osoba fizyczna

Inne placówki w gminie Białystok

Wszystkie placówki gminy Białystok

Najczęstsze pytania — Przedszkole Niepubliczne Marchewka w Białymstoku

Ilu uczniów ma Przedszkole Niepubliczne Marchewka w Białymstoku?

Do placówki Przedszkole Niepubliczne Marchewka w Białymstoku (Białystok, gmina Białystok, pow. Białystok, woj. podlaskie) uczęszcza 149 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 184,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Przedszkole Niepubliczne Marchewka w Białymstoku i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 11 oddziałów, czyli średnio 13,5 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 22,7 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Przedszkole Niepubliczne Marchewka w Białymstoku?

W placówce pracuje 3 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 49,7 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Przedszkole Niepubliczne Marchewka w Białymstoku — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Tomasz Szoka. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Przedszkole Niepubliczne Marchewka w Białymstoku?

Przedszkole Niepubliczne Marchewka w Białymstoku działa w: Białystok, gmina Białystok, pow. Białystok, woj. podlaskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 200 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Przedszkole Niepubliczne Marchewka w Białymstoku?

Numer RSPO tej placówki to 127944. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Przedszkole Niepubliczne Marchewka w Białymstoku — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗