Przedszkole Niepubliczne "Kucykowe Przedszkole" Marcelina Budziarska
Przedszkole · niepubliczna · Borysławice · gmina Błaszki
Uczy się tu 29 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 96 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 14 placówek.
Uczniowie
29
Oddziały
2
Nauczyciele
2
Uczniów na oddział
14,5
Na jednego nauczyciela przypada 14,5 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
277957
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Marcelina Marta Budziarska
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Błaszki
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w BłaszkachSzkoła podstawowa · 458 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w GruszczycachSzkoła podstawowa · 292 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w KalinowejSzkoła podstawowa · 218 uczniów
- Przedszkole Samorządowe "Baśniowa Kraina" w BłaszkachPrzedszkole · 147 uczniów
- Szkoła Podstawowa w KwaskowieSzkoła podstawowa · 125 uczniów
- Branżowa Szkoła I Stopnia w BłaszkachBranżowa szkoła I stopnia · 100 uczniów
- Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w BłaszkachLiceum ogólnokształcące · 96 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w SędzimirowicachSzkoła podstawowa · 90 uczniów
Najczęstsze pytania — Przedszkole Niepubliczne "Kucykowe Przedszkole" Marcelina Budziarska
Ilu uczniów ma Przedszkole Niepubliczne "Kucykowe Przedszkole" Marcelina Budziarska?
Do placówki Przedszkole Niepubliczne "Kucykowe Przedszkole" Marcelina Budziarska (Borysławice, gmina Błaszki, pow. sieradzki, woj. łódzkie) uczęszcza 29 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 96 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Przedszkole Niepubliczne "Kucykowe Przedszkole" Marcelina Budziarska i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 2 oddziałów, czyli średnio 14,5 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 19,8 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Przedszkole Niepubliczne "Kucykowe Przedszkole" Marcelina Budziarska?
W placówce pracuje 2 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 14,5 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Przedszkole Niepubliczne "Kucykowe Przedszkole" Marcelina Budziarska — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Marcelina Marta Budziarska. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Przedszkole Niepubliczne "Kucykowe Przedszkole" Marcelina Budziarska?
Przedszkole Niepubliczne "Kucykowe Przedszkole" Marcelina Budziarska działa w: Borysławice, gmina Błaszki, pow. sieradzki, woj. łódzkie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 14 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Przedszkole Niepubliczne "Kucykowe Przedszkole" Marcelina Budziarska?
Numer RSPO tej placówki to 277957. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Przedszkole Niepubliczne "Kucykowe Przedszkole" Marcelina Budziarska — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗