Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha"
Przedszkole · niepubliczna · Góra · gmina Góra
Uczy się tu 73 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 110 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 29 placówek.
Uczniowie
73
Oddziały
4
Nauczyciele
7
Uczniów na oddział
18,3
Na jednego nauczyciela przypada 10,4 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
120366
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Iwona Karwecka
Typ organu
Osoba Fizyczna - Pracodawca
Inne placówki w gminie Góra
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa w GórzeSzkoła podstawowa · 574 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego w GórzeSzkoła podstawowa · 524 uczniów
- Zespół Szkół im. Gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze-Technikum w GórzeTechnikum · 415 uczniów
- Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w GórzeLiceum ogólnokształcące · 381 uczniów
- Zespół Szkół im. Gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze Branżowa Szkoła I Stopnia w GórzeBranżowa szkoła I stopnia · 210 uczniów
- Przedszkole Publiczne nr 1 im. Marii Konopnickiej w GórzePrzedszkole · 205 uczniów
- Przedszkole Publiczne nr 3 im. "Jasia i Małgosi" w GórzePrzedszkole · 186 uczniów
- Szkoła Podstawowa w CzerninieSzkoła podstawowa · 115 uczniów
Najczęstsze pytania — Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha"
Ilu uczniów ma Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha"?
Do placówki Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha" (Góra, gmina Góra, pow. górowski, woj. dolnośląskie) uczęszcza 73 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 110 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha" i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 18,3 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 20,3 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha"?
W placówce pracuje 7 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 10,4 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha" — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Iwona Karwecka. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha"?
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha" działa w: Góra, gmina Góra, pow. górowski, woj. dolnośląskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 29 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha"?
Numer RSPO tej placówki to 120366. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha" — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗