Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Smerfa"
Przedszkole · niepubliczna · Kargoszyn · gmina Ciechanów
Uczy się tu 64 uczniów.
To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 53 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 5 placówek.
Uczniowie
64
Oddziały
3
Uczniów na oddział
21,3
Numer RSPO
279542
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Marta Wernicka
Typ organu
Osoba Fizyczna - Pracodawca
Inne placówki w gminie Ciechanów
Najczęstsze pytania — Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Smerfa"
Ilu uczniów ma Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Smerfa"?
Do placówki Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Smerfa" (Kargoszyn, gmina Ciechanów, pow. ciechanowski, woj. mazowieckie) uczęszcza 64 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 53 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Smerfa" i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 3 oddziałów, czyli średnio 21,3 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 10 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Smerfa" — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Marta Wernicka. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Smerfa"?
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Smerfa" działa w: Kargoszyn, gmina Ciechanów, pow. ciechanowski, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 5 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Smerfa"?
Numer RSPO tej placówki to 279542. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Smerfa" — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗