Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Odkrywcy"
Przedszkole · niepubliczna · Kłecko · gmina Kłecko
Uczy się tu 133 uczniów.
To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 58 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 14 placówek.
Uczniowie
133
Oddziały
7
Nauczyciele
15
Uczniów na oddział
19
Na jednego nauczyciela przypada 8,9 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
121986
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Marzena Serwatka
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Kłecko
- Szkoła Podstawowa im. Obrońców Kłecka w KłeckuSzkoła podstawowa · 464 uczniów
- Przedszkole nr 1 w KłeckuPrzedszkole · 141 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Płk. Pil. Wiktora Pniewskiego w DębnicySzkoła podstawowa · 103 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 Specjalna w KłeckuSzkoła podstawowa · 99 uczniów
- Branżowa Szkoła I Stopnia w KłeckuBranżowa szkoła I stopnia · 58 uczniów
- Przedszkole nr 1 w DębnicyPrzedszkole · 49 uczniów
- Szkoła Specjalna Przyspasabiająca do Pracy w KłeckuSzkoła specjalna przysposabiająca do pracy · 32 uczniów
- Przedszkole Specjalne w KłeckuPrzedszkole · 21 uczniów
Najczęstsze pytania — Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Odkrywcy"
Ilu uczniów ma Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Odkrywcy"?
Do placówki Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Odkrywcy" (Kłecko, gmina Kłecko, pow. gnieźnieński, woj. wielkopolskie) uczęszcza 133 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 58 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Odkrywcy" i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 7 oddziałów, czyli średnio 19 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 14,7 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Odkrywcy"?
W placówce pracuje 15 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 8,9 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Odkrywcy" — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Marzena Serwatka. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Odkrywcy"?
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Odkrywcy" działa w: Kłecko, gmina Kłecko, pow. gnieźnieński, woj. wielkopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 14 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Odkrywcy"?
Numer RSPO tej placówki to 121986. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Odkrywcy" — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗