Przedszkole Montessori Oświęcim
Przedszkole · niepubliczna · Oświęcim · gmina Oświęcim
Uczy się tu 12 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 130 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 76 placówek.
Uczniowie
12
Oddziały
1
Nauczyciele
1
Uczniów na oddział
12
Na jednego nauczyciela przypada 12 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
479166
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Małgorzata Wanat
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Oświęcim
- II Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w OświęcimiuLiceum ogólnokształcące · 973 uczniów
- I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Stanisława Konarskiego w OświęcimiuLiceum ogólnokształcące · 713 uczniów
- Technikum nr 2 w OświęcimiuTechnikum · 674 uczniów
- Technikum nr 1 w OświęcimiuTechnikum · 486 uczniów
- Salezjańskie Publiczne Technikum w OświęcimiuTechnikum · 472 uczniów
- Technikum nr III w OświęcimiuTechnikum · 448 uczniów
- Salezjańskie Publiczne Liceum Ogólnokształcące w OświęcimiuLiceum ogólnokształcące · 438 uczniów
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego w OświęcimiuSzkoła podstawowa · 432 uczniów
Najczęstsze pytania — Przedszkole Montessori Oświęcim
Ilu uczniów ma Przedszkole Montessori Oświęcim?
Do placówki Przedszkole Montessori Oświęcim (Oświęcim, gmina Oświęcim, pow. oświęcimski, woj. małopolskie) uczęszcza 12 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 130 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Przedszkole Montessori Oświęcim i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 1 oddziałów, czyli średnio 12 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 21,7 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Przedszkole Montessori Oświęcim?
W placówce pracuje 1 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 12 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Przedszkole Montessori Oświęcim — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Małgorzata Wanat. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Przedszkole Montessori Oświęcim?
Przedszkole Montessori Oświęcim działa w: Oświęcim, gmina Oświęcim, pow. oświęcimski, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 76 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Przedszkole Montessori Oświęcim?
Numer RSPO tej placówki to 479166. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Przedszkole Montessori Oświęcim — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗