Przejdź do treści
z-dykty.pl

Przedszkole Miejskie nr 10 "Kolorowy Świat"

Przedszkole · publiczna · Świnoujście · gmina Świnoujście

Uczy się tu 196 uczniów.

To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 99 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 52 placówek.

Uczniowie

196

Oddziały

8

Nauczyciele

20

Uczniów na oddział

24,5

Na jednego nauczyciela przypada 9,8 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

75391

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Gmina-Miasto Świnoujście

Typ organu

Miasto na prawach powiatu

Inne placówki w gminie Świnoujście

Wszystkie placówki gminy Świnoujście

Najczęstsze pytania — Przedszkole Miejskie nr 10 "Kolorowy Świat"

Ilu uczniów ma Przedszkole Miejskie nr 10 "Kolorowy Świat"?

Do placówki Przedszkole Miejskie nr 10 "Kolorowy Świat" (Świnoujście, gmina Świnoujście, pow. Świnoujście, woj. zachodniopomorskie) uczęszcza 196 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 98,5 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Przedszkole Miejskie nr 10 "Kolorowy Świat" i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 8 oddziałów, czyli średnio 24,5 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 16,7 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Przedszkole Miejskie nr 10 "Kolorowy Świat"?

W placówce pracuje 20 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 9,8 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Przedszkole Miejskie nr 10 "Kolorowy Świat" — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Gmina-Miasto Świnoujście. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Przedszkole Miejskie nr 10 "Kolorowy Świat"?

Przedszkole Miejskie nr 10 "Kolorowy Świat" działa w: Świnoujście, gmina Świnoujście, pow. Świnoujście, woj. zachodniopomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 52 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Przedszkole Miejskie nr 10 "Kolorowy Świat"?

Numer RSPO tej placówki to 75391. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Przedszkole Miejskie nr 10 "Kolorowy Świat" — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗