Przedszkole Miejskie nr 10
Przedszkole · publiczna · Legionowo · gmina Legionowo
Uczy się tu 144 uczniów.
To mniej więcej tyle, ile w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 143 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 63 placówek.
Uczniowie
144
Oddziały
6
Nauczyciele
18
Uczniów na oddział
24
Na jednego nauczyciela przypada 8 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
71628
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Gmina Miejska Legionowo
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Legionowo
- Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w LegionowieLiceum ogólnokształcące · 1062 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w LegionowieSzkoła podstawowa · 984 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty w LegionowieSzkoła podstawowa · 943 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu ''Obroża''ak w LegionowieSzkoła podstawowa · 925 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w LegionowieSzkoła podstawowa · 830 uczniów
- II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w LegionowieLiceum ogólnokształcące · 605 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w LegionowieSzkoła podstawowa · 575 uczniów
- Szkoła Policealna Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w LegionowieSzkoła policealna · 574 uczniów
Najczęstsze pytania — Przedszkole Miejskie nr 10
Ilu uczniów ma Przedszkole Miejskie nr 10?
Do placówki Przedszkole Miejskie nr 10 (Legionowo, gmina Legionowo, pow. legionowski, woj. mazowieckie) uczęszcza 144 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 143 uczniów — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Przedszkole Miejskie nr 10 i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 6 oddziałów, czyli średnio 24 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 20,6 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Przedszkole Miejskie nr 10?
W placówce pracuje 18 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 8 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Przedszkole Miejskie nr 10 — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Miejska Legionowo. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Przedszkole Miejskie nr 10?
Przedszkole Miejskie nr 10 działa w: Legionowo, gmina Legionowo, pow. legionowski, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 63 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Przedszkole Miejskie nr 10?
Numer RSPO tej placówki to 71628. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Przedszkole Miejskie nr 10 — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗