Przejdź do treści
z-dykty.pl

Przedszkole Gminne w Marzęcinie

Przedszkole · publiczna · Marzęcino · gmina Nowy Dwór Gdański

Uczy się tu 38 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 73 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 26 placówek.

Uczniowie

38

Oddziały

2

Uczniów na oddział

19

Numer RSPO

40045

Rodzaj wpisu

szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej

Organ prowadzący

Gmina Nowy Dwór Gdański

Typ organu

Gmina

Inne placówki w gminie Nowy Dwór Gdański

Wszystkie placówki gminy Nowy Dwór Gdański

Najczęstsze pytania — Przedszkole Gminne w Marzęcinie

Ilu uczniów ma Przedszkole Gminne w Marzęcinie?

Do placówki Przedszkole Gminne w Marzęcinie (Marzęcino, gmina Nowy Dwór Gdański, pow. nowodworski, woj. pomorskie) uczęszcza 38 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 73 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Przedszkole Gminne w Marzęcinie i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 2 oddziałów, czyli średnio 19 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 19 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Przedszkole Gminne w Marzęcinie — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Gmina Nowy Dwór Gdański. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Przedszkole Gminne w Marzęcinie?

Przedszkole Gminne w Marzęcinie działa w: Marzęcino, gmina Nowy Dwór Gdański, pow. nowodworski, woj. pomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 26 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Przedszkole Gminne w Marzęcinie?

Numer RSPO tej placówki to 40045. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Przedszkole Gminne w Marzęcinie — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗