Przedszkole Gminne
Przedszkole · publiczna · Sianów · gmina Sianów
Uczy się tu 148 uczniów.
To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 96 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 10 placówek.
Uczniowie
148
Oddziały
6
Nauczyciele
17
Uczniów na oddział
24,7
Na jednego nauczyciela przypada 8,7 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
48533
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Gmina Sianów
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Sianów
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 8 Drezdeńskiej Dywizji PiechotySzkoła podstawowa · 462 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janka BytnaraSzkoła podstawowa · 360 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Larysy Ewy KrauseSzkoła podstawowa · 132 uczniów
- Szkoła Podstawowa w IwięcinieSzkoła podstawowa · 60 uczniów
- Szkoła Podstawowa w Suchej KoszalińskiejSzkoła podstawowa · 56 uczniów
- Niepubliczny Punkt Przedszkolny pod KogucikiemPunkt przedszkolny · 7 uczniów
- Punkt Przedszkolny "Muszelki"Punkt przedszkolny · 4 uczniów
- Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Iwięcinie im. Kazimierza NowakaSzkolne schronisko młodzieżowe
Najczęstsze pytania — Przedszkole Gminne
Ilu uczniów ma Przedszkole Gminne?
Do placówki Przedszkole Gminne (Sianów, gmina Sianów, pow. koszaliński, woj. zachodniopomorskie) uczęszcza 148 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 96 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Przedszkole Gminne i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 6 oddziałów, czyli średnio 24,7 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 10,1 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Przedszkole Gminne?
W placówce pracuje 17 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 8,7 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Przedszkole Gminne — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Sianów. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Przedszkole Gminne?
Przedszkole Gminne działa w: Sianów, gmina Sianów, pow. koszaliński, woj. zachodniopomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 10 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Przedszkole Gminne?
Numer RSPO tej placówki to 48533. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Przedszkole Gminne — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗