Przedszkole Bajkolandia. Bis w Dębem Wielkim
Przedszkole · niepubliczna · Dębe Wielkie · gmina Dębe Wielkie
Uczy się tu 11 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 129 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 11 placówek.
Uczniowie
11
Oddziały
1
Uczniów na oddział
11
Numer RSPO
266175
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Sylwia Kosakowska
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Dębe Wielkie
- Szkoła Podstawowa im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Dębem WielkimSzkoła podstawowa · 709 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w RudzieSzkoła podstawowa · 296 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w GórkachSzkoła podstawowa · 290 uczniów
- Gminne Przedszkole im. Dębowej Krainy w Dębem WielkimPrzedszkole · 200 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w CyganceSzkoła podstawowa · 163 uczniów
- I Liceum Ogólnokształcące Pul im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej w Dębem WielkimLiceum ogólnokształcące · 94 uczniów
- Przedszkole Niepubliczne Do-Re-MiPrzedszkole · 57 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Bł. Kard. Stefana WyszyńskiegoSzkoła podstawowa · 46 uczniów
Najczęstsze pytania — Przedszkole Bajkolandia. Bis w Dębem Wielkim
Ilu uczniów ma Przedszkole Bajkolandia. Bis w Dębem Wielkim?
Do placówki Przedszkole Bajkolandia. Bis w Dębem Wielkim (Dębe Wielkie, gmina Dębe Wielkie, pow. miński, woj. mazowieckie) uczęszcza 11 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 128,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Przedszkole Bajkolandia. Bis w Dębem Wielkim i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 1 oddziałów, czyli średnio 11 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 18,8 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Przedszkole Bajkolandia. Bis w Dębem Wielkim — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Sylwia Kosakowska. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Przedszkole Bajkolandia. Bis w Dębem Wielkim?
Przedszkole Bajkolandia. Bis w Dębem Wielkim działa w: Dębe Wielkie, gmina Dębe Wielkie, pow. miński, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 11 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Przedszkole Bajkolandia. Bis w Dębem Wielkim?
Numer RSPO tej placówki to 266175. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Przedszkole Bajkolandia. Bis w Dębem Wielkim — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗