Przejdź do treści
z-dykty.pl

Prywatne Przedszkole "Słoneczko"

Przedszkole · niepubliczna · Gniezno · gmina Gniezno

Uczy się tu 16 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 112 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 137 placówek.

Uczniowie

16

Oddziały

3

Nauczyciele

2

Uczniów na oddział

5,3

Na jednego nauczyciela przypada 8 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

119604

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Monika Graczyk

Typ organu

Osoba fizyczna

Inne placówki w gminie Gniezno

Wszystkie placówki gminy Gniezno

Najczęstsze pytania — Prywatne Przedszkole "Słoneczko"

Ilu uczniów ma Prywatne Przedszkole "Słoneczko"?

Do placówki Prywatne Przedszkole "Słoneczko" (Gniezno, gmina Gniezno, pow. gnieźnieński, woj. wielkopolskie) uczęszcza 16 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 112 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Prywatne Przedszkole "Słoneczko" i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 3 oddziałów, czyli średnio 5,3 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 20,1 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Prywatne Przedszkole "Słoneczko"?

W placówce pracuje 2 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 8 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Prywatne Przedszkole "Słoneczko" — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Monika Graczyk. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Prywatne Przedszkole "Słoneczko"?

Prywatne Przedszkole "Słoneczko" działa w: Gniezno, gmina Gniezno, pow. gnieźnieński, woj. wielkopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 137 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Prywatne Przedszkole "Słoneczko"?

Numer RSPO tej placówki to 119604. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Prywatne Przedszkole "Słoneczko" — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗