Przejdź do treści
z-dykty.pl

Prywatne Przedszkole "Kolorowe Kredki"

Przedszkole · niepubliczna · Proszowice · gmina Proszowice

Uczy się tu 22 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 100 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 25 placówek.

Uczniowie

22

Oddziały

1

Uczniów na oddział

22

Numer RSPO

275689

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Katarzyna Korfel

Typ organu

Osoba Fizyczna - Pracodawca

Inne placówki w gminie Proszowice

Wszystkie placówki gminy Proszowice

Najczęstsze pytania — Prywatne Przedszkole "Kolorowe Kredki"

Ilu uczniów ma Prywatne Przedszkole "Kolorowe Kredki"?

Do placówki Prywatne Przedszkole "Kolorowe Kredki" (Proszowice, gmina Proszowice, pow. proszowicki, woj. małopolskie) uczęszcza 22 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 100 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Prywatne Przedszkole "Kolorowe Kredki" i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 1 oddziałów, czyli średnio 22 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 21,8 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Prywatne Przedszkole "Kolorowe Kredki" — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Katarzyna Korfel. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Prywatne Przedszkole "Kolorowe Kredki"?

Prywatne Przedszkole "Kolorowe Kredki" działa w: Proszowice, gmina Proszowice, pow. proszowicki, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 25 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Prywatne Przedszkole "Kolorowe Kredki"?

Numer RSPO tej placówki to 275689. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Prywatne Przedszkole "Kolorowe Kredki" — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗