Prywatne Przedszkole "Bajeczny Ogródek"
Przedszkole · niepubliczna · Sucha Struga · gmina Rytro
Uczy się tu 33 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 85 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 5 placówek.
Uczniowie
33
Oddziały
2
Uczniów na oddział
16,5
Numer RSPO
130763
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Natalia Joanna Kulig
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Rytro
Najczęstsze pytania — Prywatne Przedszkole "Bajeczny Ogródek"
Ilu uczniów ma Prywatne Przedszkole "Bajeczny Ogródek"?
Do placówki Prywatne Przedszkole "Bajeczny Ogródek" (Sucha Struga, gmina Rytro, pow. nowosądecki, woj. małopolskie) uczęszcza 33 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 85 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Prywatne Przedszkole "Bajeczny Ogródek" i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 2 oddziałów, czyli średnio 16,5 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 18,4 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Prywatne Przedszkole "Bajeczny Ogródek" — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Natalia Joanna Kulig. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Prywatne Przedszkole "Bajeczny Ogródek"?
Prywatne Przedszkole "Bajeczny Ogródek" działa w: Sucha Struga, gmina Rytro, pow. nowosądecki, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 5 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Prywatne Przedszkole "Bajeczny Ogródek"?
Numer RSPO tej placówki to 130763. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Prywatne Przedszkole "Bajeczny Ogródek" — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗