Przejdź do treści
z-dykty.pl

Powiatowy Zespół Wychowania i Kształcenia w Puławach

Zespół szkół i placówek oświatowych · publiczna · Puławy · gmina Puławy

Nauczyciele

50

Numer RSPO

27179

Rodzaj wpisu

jednostka złożona

Organ prowadzący

Powiat Puławski

Typ organu

Powiat ziemski

Inne placówki w gminie Puławy

Wszystkie placówki gminy Puławy

Najczęstsze pytania — Powiatowy Zespół Wychowania i Kształcenia w Puławach

Powiatowy Zespół Wychowania i Kształcenia w Puławach — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Powiat Puławski. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Powiatowy Zespół Wychowania i Kształcenia w Puławach?

Powiatowy Zespół Wychowania i Kształcenia w Puławach działa w: Puławy, gmina Puławy, pow. puławski, woj. lubelskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 113 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Powiatowy Zespół Wychowania i Kształcenia w Puławach?

Numer RSPO tej placówki to 27179. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Powiatowy Zespół Wychowania i Kształcenia w Puławach — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗