Przejdź do treści
z-dykty.pl

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu

Biblioteki pedagogiczne · publiczna · Nowy Sącz · gmina Nowy Sącz

Nauczyciele

24

Numer RSPO

18846

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Województwo Małopolskie

Typ organu

Samorząd województwa

Inne placówki w gminie Nowy Sącz

Wszystkie placówki gminy Nowy Sącz

Najczęstsze pytania — Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Województwo Małopolskie. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu?

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu działa w: Nowy Sącz, gmina Nowy Sącz, pow. Nowy Sącz, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 200 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu?

Numer RSPO tej placówki to 18846. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗