Państwowa Szkoła Muzyczna II St. w Zamościu
Szkoła muzyczna II stopnia · publiczna · Zamość · gmina Zamość
Uczy się tu 127 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 146 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 139 placówek.
Uczniowie
127
Oddziały
10
Uczniów na oddział
12,7
Numer RSPO
20813
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Typ organu
Minister ds. kultury i dziedzictwa narodowego
Inne placówki w gminie Zamość
- Technikum nr 1 w ZamościuTechnikum · 969 uczniów
- I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w ZamościuLiceum ogólnokształcące · 894 uczniów
- Technikum nr 3 w ZamościuTechnikum · 764 uczniów
- II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w ZamościuLiceum ogólnokształcące · 754 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w ZamościuSzkoła podstawowa · 749 uczniów
- III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w ZamościuLiceum ogólnokształcące · 698 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w ZamościuSzkoła podstawowa · 594 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 8 im. Orlat Lwowskich w ZamościuSzkoła podstawowa · 564 uczniów
Najczęstsze pytania — Państwowa Szkoła Muzyczna II St. w Zamościu
Ilu uczniów ma Państwowa Szkoła Muzyczna II St. w Zamościu?
Do placówki Państwowa Szkoła Muzyczna II St. w Zamościu (Zamość, gmina Zamość, pow. Zamość, woj. lubelskie) uczęszcza 127 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 146 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Państwowa Szkoła Muzyczna II St. w Zamościu i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 10 oddziałów, czyli średnio 12,7 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 21,5 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Państwowa Szkoła Muzyczna II St. w Zamościu — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Państwowa Szkoła Muzyczna II St. w Zamościu?
Państwowa Szkoła Muzyczna II St. w Zamościu działa w: Zamość, gmina Zamość, pow. Zamość, woj. lubelskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 139 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Państwowa Szkoła Muzyczna II St. w Zamościu?
Numer RSPO tej placówki to 20813. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Państwowa Szkoła Muzyczna II St. w Zamościu — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗