Przejdź do treści
z-dykty.pl

Ośrodek Szkoleniowy Zespołu Szkół Centrum Edukacji Ustawicznej w Skalbmierzu

Placówka Kształcenia Ustawicznego - bez szkół · niepubliczna · Skalbmierz · gmina Skalbmierz

Numer RSPO

279037

Rodzaj wpisu

szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej

Organ prowadzący

Elżbieta Joanna Męcina - Bednarek

Typ organu

Osoba fizyczna

Inne placówki w gminie Skalbmierz

Wszystkie placówki gminy Skalbmierz

Najczęstsze pytania — Ośrodek Szkoleniowy Zespołu Szkół Centrum Edukacji Ustawicznej w Skalbmierzu

Ośrodek Szkoleniowy Zespołu Szkół Centrum Edukacji Ustawicznej w Skalbmierzu — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Elżbieta Joanna Męcina - Bednarek. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Ośrodek Szkoleniowy Zespołu Szkół Centrum Edukacji Ustawicznej w Skalbmierzu?

Ośrodek Szkoleniowy Zespołu Szkół Centrum Edukacji Ustawicznej w Skalbmierzu działa w: Skalbmierz, gmina Skalbmierz, pow. kazimierski, woj. świętokrzyskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 19 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Ośrodek Szkoleniowy Zespołu Szkół Centrum Edukacji Ustawicznej w Skalbmierzu?

Numer RSPO tej placówki to 279037. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Ośrodek Szkoleniowy Zespołu Szkół Centrum Edukacji Ustawicznej w Skalbmierzu — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗