Przejdź do treści
z-dykty.pl

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Dzieci w Lesie

Punkt przedszkolny · niepubliczna · Hucisko · gmina Gdów

Uczy się tu 2 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 97 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 28 placówek.

Uczniowie

2

Oddziały

1

Uczniów na oddział

2

Numer RSPO

482480

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Fundacja Arouse

Typ organu

Fundacje

Inne placówki w gminie Gdów

Wszystkie placówki gminy Gdów

Najczęstsze pytania — Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Dzieci w Lesie

Ilu uczniów ma Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Dzieci w Lesie?

Do placówki Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Dzieci w Lesie (Hucisko, gmina Gdów, pow. wielicki, woj. małopolskie) uczęszcza 2 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 97 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Dzieci w Lesie i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 1 oddziałów, czyli średnio 2 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 14,9 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Dzieci w Lesie — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Fundacja Arouse. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Dzieci w Lesie?

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Dzieci w Lesie działa w: Hucisko, gmina Gdów, pow. wielicki, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 28 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Dzieci w Lesie?

Numer RSPO tej placówki to 482480. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Dzieci w Lesie — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗