Przejdź do treści
z-dykty.pl

Niepubliczne Technikum Zawodowe w Kielcach

Technikum · niepubliczna · Kielce · gmina Kielce

Uczy się tu 563 uczniów.

To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 117 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 200 placówek.

Uczniowie

563

Oddziały

23

Nauczyciele

74

Uczniów na oddział

24,5

Na jednego nauczyciela przypada 7,6 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

7730

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Świętokrzyskie Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Zawodowej i Pomocy Młodzieży

Typ organu

Stowarzyszenia

Inne placówki w gminie Kielce

Wszystkie placówki gminy Kielce

Najczęstsze pytania — Niepubliczne Technikum Zawodowe w Kielcach

Ilu uczniów ma Niepubliczne Technikum Zawodowe w Kielcach?

Do placówki Niepubliczne Technikum Zawodowe w Kielcach (Kielce, gmina Kielce, pow. Kielce, woj. świętokrzyskie) uczęszcza 563 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 117 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Niepubliczne Technikum Zawodowe w Kielcach i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 23 oddziałów, czyli średnio 24,5 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 20,2 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Niepubliczne Technikum Zawodowe w Kielcach?

W placówce pracuje 74 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 7,6 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Niepubliczne Technikum Zawodowe w Kielcach — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Świętokrzyskie Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Zawodowej i Pomocy Młodzieży. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Niepubliczne Technikum Zawodowe w Kielcach?

Niepubliczne Technikum Zawodowe w Kielcach działa w: Kielce, gmina Kielce, pow. Kielce, woj. świętokrzyskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 200 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Technikum Zawodowe w Kielcach?

Numer RSPO tej placówki to 7730. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Niepubliczne Technikum Zawodowe w Kielcach — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗