Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Malucha"
Przedszkole · niepubliczna · Przecław · gmina Kołbaskowo
Uczy się tu 53 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 107 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 18 placówek.
Uczniowie
53
Oddziały
4
Nauczyciele
7
Uczniów na oddział
13,3
Na jednego nauczyciela przypada 7,6 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
47985
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie
Typ organu
Stowarzyszenia
Inne placówki w gminie Kołbaskowo
- Szkoła PodstawowaSzkoła podstawowa · 913 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Św. Huberta w KołbaskowieSzkoła podstawowa · 296 uczniów
- Przedszkole Publiczne w PrzecławiuPrzedszkole · 239 uczniów
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w PrzecławiuSzkoła podstawowa · 231 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w BędargowieSzkoła podstawowa · 130 uczniów
- Szkoła Podstawowa w PrzylepieSzkoła podstawowa · 124 uczniów
- Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w PrzecławiuLiceum ogólnokształcące · 123 uczniów
- Przedszkole Publiczne w PrzylepiePrzedszkole · 90 uczniów
Najczęstsze pytania — Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Malucha"
Ilu uczniów ma Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Malucha"?
Do placówki Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Malucha" (Przecław, gmina Kołbaskowo, pow. policki, woj. zachodniopomorskie) uczęszcza 53 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 106,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Malucha" i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 13,3 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 18,9 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Malucha"?
W placówce pracuje 7 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 7,6 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Malucha" — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Malucha"?
Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Malucha" działa w: Przecław, gmina Kołbaskowo, pow. policki, woj. zachodniopomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 18 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Malucha"?
Numer RSPO tej placówki to 47985. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Malucha" — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗