Przejdź do treści
z-dykty.pl

Niepubliczne Przedszkole ,,Wesołe Maczki" w Olszynach

Przedszkole · niepubliczna · Olszyny · gmina Wojnicz

Uczy się tu 59 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 95 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 22 placówek.

Uczniowie

59

Oddziały

4

Uczniów na oddział

14,8

Numer RSPO

4767

Rodzaj wpisu

szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej

Organ prowadzący

Stowarzyszenie im. Ks. Lucjana Morawskiego

Typ organu

Stowarzyszenia

Inne placówki w gminie Wojnicz

Wszystkie placówki gminy Wojnicz

Najczęstsze pytania — Niepubliczne Przedszkole ,,Wesołe Maczki" w Olszynach

Ilu uczniów ma Niepubliczne Przedszkole ,,Wesołe Maczki" w Olszynach?

Do placówki Niepubliczne Przedszkole ,,Wesołe Maczki" w Olszynach (Olszyny, gmina Wojnicz, pow. tarnowski, woj. małopolskie) uczęszcza 59 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 95 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Niepubliczne Przedszkole ,,Wesołe Maczki" w Olszynach i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 14,8 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 20 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Niepubliczne Przedszkole ,,Wesołe Maczki" w Olszynach — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie im. Ks. Lucjana Morawskiego. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Niepubliczne Przedszkole ,,Wesołe Maczki" w Olszynach?

Niepubliczne Przedszkole ,,Wesołe Maczki" w Olszynach działa w: Olszyny, gmina Wojnicz, pow. tarnowski, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 22 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Przedszkole ,,Wesołe Maczki" w Olszynach?

Numer RSPO tej placówki to 4767. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Niepubliczne Przedszkole ,,Wesołe Maczki" w Olszynach — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗