Przejdź do treści
z-dykty.pl

Niepubliczne Przedszkole w Zagórzu

Przedszkole · niepubliczna · Zagórze · gmina Słupia

Numer RSPO

22580

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Zagórze i Okolic

Typ organu

Stowarzyszenia

Inne placówki w gminie Słupia

Wszystkie placówki gminy Słupia

Najczęstsze pytania — Niepubliczne Przedszkole w Zagórzu

Niepubliczne Przedszkole w Zagórzu — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Zagórze i Okolic. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Niepubliczne Przedszkole w Zagórzu?

Niepubliczne Przedszkole w Zagórzu działa w: Zagórze, gmina Słupia, pow. skierniewicki, woj. łódzkie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 4 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Przedszkole w Zagórzu?

Numer RSPO tej placówki to 22580. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Niepubliczne Przedszkole w Zagórzu — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗