Przejdź do treści
z-dykty.pl

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Hocki Klocki"

Przedszkole · niepubliczna · Krosno · gmina Krosno

Uczy się tu 17 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 136 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 110 placówek.

Uczniowie

17

Oddziały

4

Nauczyciele

11

Uczniów na oddział

4,3

Na jednego nauczyciela przypada 1,5 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

272577

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Anna Tyczyńska

Typ organu

Osoba fizyczna

Inne placówki w gminie Krosno

Wszystkie placówki gminy Krosno

Najczęstsze pytania — Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Hocki Klocki"

Ilu uczniów ma Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Hocki Klocki"?

Do placówki Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Hocki Klocki" (Krosno, gmina Krosno, pow. Krosno, woj. podkarpackie) uczęszcza 17 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 135,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Hocki Klocki" i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 4,3 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 21,7 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Hocki Klocki"?

W placówce pracuje 11 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 1,5 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Hocki Klocki" — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Anna Tyczyńska. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Hocki Klocki"?

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Hocki Klocki" działa w: Krosno, gmina Krosno, pow. Krosno, woj. podkarpackie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 110 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Hocki Klocki"?

Numer RSPO tej placówki to 272577. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Hocki Klocki" — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗