Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Wierzchosławicach
Przedszkole · niepubliczna · Wierzchosławice · gmina Wierzchosławice
Uczy się tu 65 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy – mediana wynosi tam 99 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 11 placówek.
Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2025/2026) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
- Numer RSPO
- 269136
- REGON
- 381383490
- Rodzaj wpisu
- samodzielna
- Organ prowadzący
- Stanisław Józef Zięba
- Typ organu
- Osoba fizyczna
W rejestrach zamówień, umów, dotacji i kontroli nie ma pozycji tej jednostki – jej zakupy zwykle prowadzi gmina albo centrum usług wspólnych.
Inne placówki w gminie Wierzchosławice
- Szkoła Podstawowa im. 100-Lecia Ruchu LudowegoSzkoła podstawowa · 354 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w RudceSzkoła podstawowa · 156 uczniów
- Przedszkole Publiczne w WierzchosławicachPrzedszkole · 148 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana TwardowskiegoSzkoła podstawowa · 120 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w ŁętowicachSzkoła podstawowa · 102 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w MikołajowicachSzkoła podstawowa · 95 uczniów
- Szkoła Podstawowa Specjalna w Wierzchosławicach-DwudniakachSzkoła podstawowa · 51 uczniów
- Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wierzchosławicach-DwudniakachSzkoła specjalna przysposabiająca do pracy · 21 uczniów
Najczęstsze pytania – Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Wierzchosławicach
Ilu uczniów ma Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Wierzchosławicach?
Do placówki Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Wierzchosławicach (Wierzchosławice, gmina Wierzchosławice, pow. tarnowski, woj. małopolskie) uczęszcza 65 uczniów w roku szkolnym 2025/2026. Mediana dla gminy to 98,5 uczniów – ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Wierzchosławicach i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 16,3 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 14 uczniów na oddział – ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Wierzchosławicach?
W placówce pracuje 5 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 13 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Wierzchosławicach – kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Stanisław Józef Zięba. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Wierzchosławicach?
Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Wierzchosławicach działa w: Wierzchosławice, gmina Wierzchosławice, pow. tarnowski, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 11 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Wierzchosławicach?
Numer RSPO tej placówki to 269136. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO – nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Wierzchosławicach – skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach. Zbiór źródłowy ↗