Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek Nmp w Gaci
Przedszkole · niepubliczna · Gać · gmina Gać
Uczy się tu 34 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 66 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 5 placówek.
Uczniowie
34
Oddziały
3
Nauczyciele
3
Uczniów na oddział
11,3
Na jednego nauczyciela przypada 11,3 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
80801
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Zg. Ss. Służebniczek Nmp Niepokalanie Poczętej, Dom Generalny
Typ organu
Organizacje Wyznaniowe
Inne placówki w gminie Gać
- Szkoła Podstawowa im. Ignacego Solarza w GaciSzkoła podstawowa · 205 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w DębowieSzkoła podstawowa · 111 uczniów
- Szkoła Podstawowa w im. Stanisława i Janka Bytnarów w OstrowieSzkoła podstawowa · 66 uczniów
- Szkoła Podstawowa w BiałobokachSzkoła podstawowa · 66 uczniów
Najczęstsze pytania — Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek Nmp w Gaci
Ilu uczniów ma Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek Nmp w Gaci?
Do placówki Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek Nmp w Gaci (Gać, gmina Gać, pow. przeworski, woj. podkarpackie) uczęszcza 34 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 66 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek Nmp w Gaci i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 3 oddziałów, czyli średnio 11,3 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 11,1 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek Nmp w Gaci?
W placówce pracuje 3 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 11,3 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek Nmp w Gaci — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Zg. Ss. Służebniczek Nmp Niepokalanie Poczętej, Dom Generalny. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek Nmp w Gaci?
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek Nmp w Gaci działa w: Gać, gmina Gać, pow. przeworski, woj. podkarpackie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 5 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek Nmp w Gaci?
Numer RSPO tej placówki to 80801. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek Nmp w Gaci — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗