Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" Grażyna Michalak
Przedszkole · niepubliczna · Koło · gmina Koło
Uczy się tu 15 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 80 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 44 placówek.
Uczniowie
15
Oddziały
2
Uczniów na oddział
7,5
Numer RSPO
265990
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Grażyna Michalak
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Koło
- Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w KoleLiceum ogólnokształcące · 735 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego w KoleSzkoła podstawowa · 557 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole z Oddziałami IntegracyjnymiSzkoła podstawowa · 530 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego FiedleraSzkoła podstawowa · 463 uczniów
- Technikum przy Zsea w KoleTechnikum · 419 uczniów
- Technikum przy Zst w KoleTechnikum · 404 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole z Oddziałami Przedszkolnymi i SportowymiSzkoła podstawowa · 387 uczniów
- Branżowa Szkoła I Stopnia przy Zst w KoleBranżowa szkoła I stopnia · 354 uczniów
Najczęstsze pytania — Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" Grażyna Michalak
Ilu uczniów ma Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" Grażyna Michalak?
Do placówki Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" Grażyna Michalak (Koło, gmina Koło, pow. kolski, woj. wielkopolskie) uczęszcza 15 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 80 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" Grażyna Michalak i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 2 oddziałów, czyli średnio 7,5 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 15,5 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" Grażyna Michalak — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Grażyna Michalak. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" Grażyna Michalak?
Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" Grażyna Michalak działa w: Koło, gmina Koło, pow. kolski, woj. wielkopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 44 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" Grażyna Michalak?
Numer RSPO tej placówki to 265990. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" Grażyna Michalak — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗