Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowa Kraina" Halina Dziadek-Zachorek
Przedszkole · niepubliczna · Pruchna · gmina Strumień
Uczy się tu 69 uczniów.
To mniej więcej tyle, ile w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 70 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 21 placówek.
Uczniowie
69
Oddziały
4
Nauczyciele
9
Uczniów na oddział
17,3
Na jednego nauczyciela przypada 7,7 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
21125
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Halina Dziadek-Zachorek
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Strumień
- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w StrumieniuSzkoła podstawowa · 504 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w DrogomyśluSzkoła podstawowa · 252 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Emilii Michalskiej w PruchnejSzkoła podstawowa · 237 uczniów
- Szkoła Podstawowa w BąkowieSzkoła podstawowa · 187 uczniów
- Przedszkole w StrumieniuPrzedszkole · 147 uczniów
- Szkoła Podstawowa w ZabłociuSzkoła podstawowa · 127 uczniów
- Przedszkole w DrogomyśluPrzedszkole · 71 uczniów
- Przedszkole im. Marii Konopnickiej w ZbytkowiePrzedszkole · 66 uczniów
Najczęstsze pytania — Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowa Kraina" Halina Dziadek-Zachorek
Ilu uczniów ma Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowa Kraina" Halina Dziadek-Zachorek?
Do placówki Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowa Kraina" Halina Dziadek-Zachorek (Pruchna, gmina Strumień, pow. cieszyński, woj. śląskie) uczęszcza 69 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 70 uczniów — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowa Kraina" Halina Dziadek-Zachorek i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 17,3 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 19,9 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowa Kraina" Halina Dziadek-Zachorek?
W placówce pracuje 9 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 7,7 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowa Kraina" Halina Dziadek-Zachorek — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Halina Dziadek-Zachorek. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowa Kraina" Halina Dziadek-Zachorek?
Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowa Kraina" Halina Dziadek-Zachorek działa w: Pruchna, gmina Strumień, pow. cieszyński, woj. śląskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 21 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowa Kraina" Halina Dziadek-Zachorek?
Numer RSPO tej placówki to 21125. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowa Kraina" Halina Dziadek-Zachorek — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗