Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś i
Przedszkole · niepubliczna · Tomaszów Lubelski · gmina Tomaszów Lubelski
Uczy się tu 93 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 104 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 38 placówek.
Uczniowie
93
Oddziały
6
Nauczyciele
16
Uczniów na oddział
15,5
Na jednego nauczyciela przypada 5,8 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
2991
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Natalia Kolasińska
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Tomaszów Lubelski
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie LubelskimSzkoła podstawowa · 680 uczniów
- II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie LubelskimLiceum ogólnokształcące · 630 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Doktora Janusza Petera w Tomaszowie LubelskimSzkoła podstawowa · 563 uczniów
- Technikum nr 1 w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych im. Macieja Rataja w Tomaszowie LubelskimTechnikum · 522 uczniów
- I Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie LubelskimLiceum ogólnokształcące · 418 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie LubelskimSzkoła podstawowa · 406 uczniów
- Technikum nr 2 w Zespole Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie LubelskimTechnikum · 365 uczniów
- Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 w Zespole Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie LubelskimBranżowa szkoła I stopnia · 277 uczniów
Najczęstsze pytania — Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś i
Ilu uczniów ma Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś i?
Do placówki Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś i (Tomaszów Lubelski, gmina Tomaszów Lubelski, pow. tomaszowski, woj. lubelskie) uczęszcza 93 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 104 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś i i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 6 oddziałów, czyli średnio 15,5 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 17 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś i?
W placówce pracuje 16 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 5,8 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś i — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Natalia Kolasińska. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś i?
Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś i działa w: Tomaszów Lubelski, gmina Tomaszów Lubelski, pow. tomaszowski, woj. lubelskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 38 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś i?
Numer RSPO tej placówki to 2991. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś i — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗