Niepubliczne Przedszkole Franio
Przedszkole · niepubliczna · Bolesławice · gmina Kobylnica
Uczy się tu 59 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 116 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 12 placówek.
Uczniowie
59
Oddziały
5
Uczniów na oddział
11,8
Numer RSPO
126864
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Angelika Opalińska
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Kobylnica
- Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w KobylnicySzkoła podstawowa · 947 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w KończewieSzkoła podstawowa · 153 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w KwakowieSzkoła podstawowa · 148 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Książąt Pomorskich w SłonowicachSzkoła podstawowa · 130 uczniów
- Publiczne Przedszkole CavalloPrzedszkole · 129 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w SycewicachSzkoła podstawowa · 116 uczniów
- Niepubliczny Dom Przedszkolaka "Pluszowy Zakątek"Przedszkole · 47 uczniów
- Słonecznikowe Przedszkole w KobylnicyPrzedszkole · 39 uczniów
Najczęstsze pytania — Niepubliczne Przedszkole Franio
Ilu uczniów ma Niepubliczne Przedszkole Franio?
Do placówki Niepubliczne Przedszkole Franio (Bolesławice, gmina Kobylnica, pow. słupski, woj. pomorskie) uczęszcza 59 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 116 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Niepubliczne Przedszkole Franio i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 5 oddziałów, czyli średnio 11,8 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 13 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Niepubliczne Przedszkole Franio — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Angelika Opalińska. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Niepubliczne Przedszkole Franio?
Niepubliczne Przedszkole Franio działa w: Bolesławice, gmina Kobylnica, pow. słupski, woj. pomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 12 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Przedszkole Franio?
Numer RSPO tej placówki to 126864. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Niepubliczne Przedszkole Franio — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗