Niepubliczne Przedszkole "Fabryka Uśmiechu"
Przedszkole · niepubliczna · Pruszków · gmina Pruszków
Uczy się tu 16 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 99 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 100 placówek.
Uczniowie
16
Oddziały
2
Uczniów na oddział
8
Numer RSPO
131138
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Katarzyna Perz
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Pruszków
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. MakuszyńskiegoSzkoła podstawowa · 1027 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej, z Oddziałami Przedszkolnymi i Oddziałami IntegracyjnymiSzkoła podstawowa · 883 uczniów
- Szkoła Policealna Centrum Nauki i Biznesu "Żak"Szkoła policealna · 855 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 5 im i. J. PaderewskiegoSzkoła podstawowa · 809 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 6 im. H. SienkiewiczaSzkoła podstawowa · 687 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II, z Oddziałami Przedszkolnymi i Oddziałami SportowymiSzkoła podstawowa · 681 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 8 im. w. BroniewskiegoSzkoła podstawowa · 675 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 10 im. M. KonopnickiejSzkoła podstawowa · 628 uczniów
Najczęstsze pytania — Niepubliczne Przedszkole "Fabryka Uśmiechu"
Ilu uczniów ma Niepubliczne Przedszkole "Fabryka Uśmiechu"?
Do placówki Niepubliczne Przedszkole "Fabryka Uśmiechu" (Pruszków, gmina Pruszków, pow. pruszkowski, woj. mazowieckie) uczęszcza 16 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 98,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Niepubliczne Przedszkole "Fabryka Uśmiechu" i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 2 oddziałów, czyli średnio 8 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 22 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Niepubliczne Przedszkole "Fabryka Uśmiechu" — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Katarzyna Perz. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Niepubliczne Przedszkole "Fabryka Uśmiechu"?
Niepubliczne Przedszkole "Fabryka Uśmiechu" działa w: Pruszków, gmina Pruszków, pow. pruszkowski, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 100 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Przedszkole "Fabryka Uśmiechu"?
Numer RSPO tej placówki to 131138. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Niepubliczne Przedszkole "Fabryka Uśmiechu" — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗