Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach
Przedszkole · niepubliczna · Siedlce · gmina Siedlce
Uczy się tu 106 uczniów.
To mniej więcej tyle, ile w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 114 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 155 placówek.
Uczniowie
106
Oddziały
7
Nauczyciele
11
Uczniów na oddział
15,1
Na jednego nauczyciela przypada 9,6 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
266386
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Agnieszka Ewa Teodorczuk, Joanna Kielmas
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Siedlce
- Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w SiedlcachSzkoła podstawowa · 903 uczniów
- Technikum nr 1 w SiedlcachTechnikum · 887 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Rawicza w SiedlcachSzkoła podstawowa · 831 uczniów
- I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława PrusaLiceum ogólnokształcące · 738 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w SiedlcachSzkoła podstawowa · 719 uczniów
- II Liceum Ogólnokształcące im. Św. Królowej Jadwigi w SiedlcachLiceum ogólnokształcące · 694 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w SiedlcachSzkoła podstawowa · 681 uczniów
- IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w SiedlcachLiceum ogólnokształcące · 676 uczniów
Najczęstsze pytania — Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach
Ilu uczniów ma Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach?
Do placówki Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach (Siedlce, gmina Siedlce, pow. Siedlce, woj. mazowieckie) uczęszcza 106 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 113,5 uczniów — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 7 oddziałów, czyli średnio 15,1 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 20,7 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach?
W placówce pracuje 11 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 9,6 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Agnieszka Ewa Teodorczuk, Joanna Kielmas. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach?
Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach działa w: Siedlce, gmina Siedlce, pow. Siedlce, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 155 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach?
Numer RSPO tej placówki to 266386. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗