Przejdź do treści
z-dykty.pl

Niepubliczne Przedszkole "4 Pory Roku"

Przedszkole · niepubliczna · Ciele · gmina Białe Błota

Uczy się tu 123 uczniów.

To mniej więcej tyle, ile w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 131 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 17 placówek.

Uczniowie

123

Oddziały

5

Nauczyciele

11

Uczniów na oddział

24,6

Na jednego nauczyciela przypada 11,2 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

112201

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Beata Jakubowska

Typ organu

Osoba fizyczna

Inne placówki w gminie Białe Błota

Wszystkie placówki gminy Białe Błota

Najczęstsze pytania — Niepubliczne Przedszkole "4 Pory Roku"

Ilu uczniów ma Niepubliczne Przedszkole "4 Pory Roku"?

Do placówki Niepubliczne Przedszkole "4 Pory Roku" (Ciele, gmina Białe Błota, pow. bydgoski, woj. kujawsko-pomorskie) uczęszcza 123 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 131 uczniów — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Niepubliczne Przedszkole "4 Pory Roku" i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 5 oddziałów, czyli średnio 24,6 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 21,8 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Niepubliczne Przedszkole "4 Pory Roku"?

W placówce pracuje 11 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 11,2 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Niepubliczne Przedszkole "4 Pory Roku" — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Beata Jakubowska. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Niepubliczne Przedszkole "4 Pory Roku"?

Niepubliczne Przedszkole "4 Pory Roku" działa w: Ciele, gmina Białe Błota, pow. bydgoski, woj. kujawsko-pomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 17 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Przedszkole "4 Pory Roku"?

Numer RSPO tej placówki to 112201. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Niepubliczne Przedszkole "4 Pory Roku" — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗