Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Łodzi
Liceum sztuk plastycznych · niepubliczna · Łódź-Śródmieście · gmina Łódź
Uczy się tu 30 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 410 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 200 placówek.
Uczniowie
30
Oddziały
2
Nauczyciele
13
Uczniów na oddział
15
Na jednego nauczyciela przypada 2,3 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
480102
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
"Fundacja Cosinus Edukacja Wl"
Typ organu
Fundacje
Inne placówki w gminie Łódź
- Publiczna Policealna Szkoła "Cosinus" w ŁodziSzkoła policealna · 2176 uczniów
- Policealna Szkoła Medyczna "Cosinus" w ŁodziSzkoła policealna · 1237 uczniów
- Publiczne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Cosinus" w ŁodziLiceum ogólnokształcące · 1052 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 205 im. Św. Jadwigi Królowej PolskiSzkoła podstawowa · 1047 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka-JeziorańskiegoSzkoła podstawowa · 1042 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 184 im. Honorowych Obywateli Miasta ŁodziSzkoła podstawowa · 926 uczniów
- Technikum nr 19 im. Karola Wojtyły w Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoTechnikum · 902 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki WawrzyńskiejSzkoła podstawowa · 827 uczniów
Najczęstsze pytania — Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Łodzi
Ilu uczniów ma Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Łodzi?
Do placówki Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Łodzi (Łódź-Śródmieście, gmina Łódź, pow. Łódź, woj. łódzkie) uczęszcza 30 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 409,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Łodzi i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 2 oddziałów, czyli średnio 15 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 22,8 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Łodzi?
W placówce pracuje 13 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 2,3 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Łodzi — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest "Fundacja Cosinus Edukacja Wl". Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Łodzi?
Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Łodzi działa w: Łódź-Śródmieście, gmina Łódź, pow. Łódź, woj. łódzkie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 200 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Łodzi?
Numer RSPO tej placówki to 480102. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Łodzi — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗