Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach
Liceum ogólnokształcące · niepubliczna · Głuchołazy · gmina Głuchołazy
Uczy się tu 96 uczniów.
To mniej więcej tyle, ile w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 88 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 28 placówek.
Uczniowie
96
Oddziały
4
Nauczyciele
15
Uczniów na oddział
24
Na jednego nauczyciela przypada 6,4 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
271603
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Stowarzyszenie na Rzecz Szkół "Chrobry" przy Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Głuchołazach
Typ organu
Stowarzyszenia
Inne placówki w gminie Głuchołazy
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w GłuchołazachSzkoła podstawowa · 361 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego w GłuchołazachSzkoła podstawowa · 332 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w GłuchołazachSzkoła podstawowa · 314 uczniów
- Publiczne Przedszkole nr 2 im. Niezapominajka w GłuchołazachPrzedszkole · 194 uczniów
- Publiczne Przedszkole nr 1 Im."bajka" w GłuchołazachPrzedszkole · 145 uczniów
- Państwowa Szkoła Muzyczna I St. im. Jerzego Hellera w GłuchołazachSzkoła muzyczna I stopnia · 135 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w BodzanowieSzkoła podstawowa · 129 uczniów
- Technikum w GłuchołazachTechnikum · 99 uczniów
Najczęstsze pytania — Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach
Ilu uczniów ma Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach?
Do placówki Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach (Głuchołazy, gmina Głuchołazy, pow. nyski, woj. opolskie) uczęszcza 96 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 88 uczniów — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 24 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 9,9 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach?
W placówce pracuje 15 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 6,4 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie na Rzecz Szkół "Chrobry" przy Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Głuchołazach. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach?
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach działa w: Głuchołazy, gmina Głuchołazy, pow. nyski, woj. opolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 28 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach?
Numer RSPO tej placówki to 271603. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗