Przejdź do treści
z-dykty.pl

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Maranatha

Liceum ogólnokształcące · niepubliczna · Knurów · gmina Knurów

Uczy się tu 163 uczniów.

To mniej więcej tyle, ile w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 175 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 43 placówek.

Uczniowie

163

Oddziały

4

Nauczyciele

12

Uczniów na oddział

40,8

Na jednego nauczyciela przypada 13,6 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

278126

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Aleksandra Małaszewska

Typ organu

Osoba fizyczna

Inne placówki w gminie Knurów

Wszystkie placówki gminy Knurów

Najczęstsze pytania — Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Maranatha

Ilu uczniów ma Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Maranatha?

Do placówki Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Maranatha (Knurów, gmina Knurów, pow. gliwicki, woj. śląskie) uczęszcza 163 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 175 uczniów — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Maranatha i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 40,8 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 22,2 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Maranatha?

W placówce pracuje 12 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 13,6 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Maranatha — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Aleksandra Małaszewska. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Maranatha?

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Maranatha działa w: Knurów, gmina Knurów, pow. gliwicki, woj. śląskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 43 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Maranatha?

Numer RSPO tej placówki to 278126. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Maranatha — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗