Przejdź do treści
z-dykty.pl

Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiajaca do Pracy

Szkoła specjalna przysposabiająca do pracy · niepubliczna · Przysucha · gmina Przysucha

Uczy się tu 11 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 91 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 25 placówek.

Uczniowie

11

Oddziały

3

Uczniów na oddział

3,7

Numer RSPO

92633

Rodzaj wpisu

szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej

Organ prowadzący

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Pomóż MI Być"

Typ organu

Stowarzyszenia

Inne placówki w gminie Przysucha

Wszystkie placówki gminy Przysucha

Najczęstsze pytania — Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiajaca do Pracy

Ilu uczniów ma Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiajaca do Pracy?

Do placówki Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiajaca do Pracy (Przysucha, gmina Przysucha, pow. przysuski, woj. mazowieckie) uczęszcza 11 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 91 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiajaca do Pracy i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 3 oddziałów, czyli średnio 3,7 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 20,8 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiajaca do Pracy — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Pomóż MI Być". Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiajaca do Pracy?

Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiajaca do Pracy działa w: Przysucha, gmina Przysucha, pow. przysuski, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 25 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiajaca do Pracy?

Numer RSPO tej placówki to 92633. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiajaca do Pracy — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗