Przejdź do treści
z-dykty.pl

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu z Oddziałami Dwujęzycznymi

Szkoła podstawowa · niepubliczna · Mielec · gmina Mielec

ul. Mickiewicza 1739-300 MielecStrona placówki

Uczy się tu 195 uczniów.

To więcej niż w połowie placówek tej gminy – mediana wynosi tam 120 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 104 placówek.

Oddziały14
Uczniów na oddział13,9kreska: mediana w gminie 21,2

Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2025/2026) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO
120392
REGON
181028044
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Agnieszka Patrycja Jastrzębska
Typ organu
Osoba fizyczna

W rejestrach zamówień, umów, dotacji i kontroli nie ma pozycji tej jednostki – jej zakupy zwykle prowadzi gmina albo centrum usług wspólnych.

Zobacz, co kupuje gmina →

Inne placówki w gminie Mielec

Wszystkie placówki gminy Mielec

Najczęstsze pytania – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu z Oddziałami Dwujęzycznymi

Ilu uczniów ma Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu z Oddziałami Dwujęzycznymi?

Do placówki Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu z Oddziałami Dwujęzycznymi (Mielec, gmina Mielec, pow. mielecki, woj. podkarpackie) uczęszcza 195 uczniów w roku szkolnym 2025/2026. Mediana dla gminy to 120 uczniów – ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu z Oddziałami Dwujęzycznymi i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 14 oddziałów, czyli średnio 13,9 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 21,2 uczniów na oddział – ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu z Oddziałami Dwujęzycznymi – kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Agnieszka Patrycja Jastrzębska. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu z Oddziałami Dwujęzycznymi?

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu z Oddziałami Dwujęzycznymi działa w: Mielec, gmina Mielec, pow. mielecki, woj. podkarpackie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 104 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu z Oddziałami Dwujęzycznymi?

Numer RSPO tej placówki to 120392. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO – nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu z Oddziałami Dwujęzycznymi – skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach. Zbiór źródłowy ↗