Przejdź do treści
z-dykty.pl

Liga Obrony Kraju Ośrodek Kształcenia Pozaszkolnego w Łasku

Placówka Kształcenia Ustawicznego - bez szkół · niepubliczna · Łask · gmina Łask

Numer RSPO

20978

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Liga Obrony Kraju

Typ organu

Stowarzyszenia

Inne placówki w gminie Łask

Wszystkie placówki gminy Łask

Najczęstsze pytania — Liga Obrony Kraju Ośrodek Kształcenia Pozaszkolnego w Łasku

Liga Obrony Kraju Ośrodek Kształcenia Pozaszkolnego w Łasku — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Liga Obrony Kraju. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Liga Obrony Kraju Ośrodek Kształcenia Pozaszkolnego w Łasku?

Liga Obrony Kraju Ośrodek Kształcenia Pozaszkolnego w Łasku działa w: Łask, gmina Łask, pow. łaski, woj. łódzkie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 42 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Liga Obrony Kraju Ośrodek Kształcenia Pozaszkolnego w Łasku?

Numer RSPO tej placówki to 20978. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Liga Obrony Kraju Ośrodek Kształcenia Pozaszkolnego w Łasku — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗