Przejdź do treści
z-dykty.pl

Liceum Ogólnoształcące dla Dorosłych

Liceum ogólnokształcące · publiczna · Jeziorany · gmina Jeziorany

Uczy się tu 5 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 43 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 13 placówek.

Uczniowie

5

Oddziały

1

Uczniów na oddział

5

Numer RSPO

129019

Rodzaj wpisu

szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej

Organ prowadzący

Gmina Jeziorany

Typ organu

Gmina

Inne placówki w gminie Jeziorany

Wszystkie placówki gminy Jeziorany

Najczęstsze pytania — Liceum Ogólnoształcące dla Dorosłych

Ilu uczniów ma Liceum Ogólnoształcące dla Dorosłych?

Do placówki Liceum Ogólnoształcące dla Dorosłych (Jeziorany, gmina Jeziorany, pow. olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie) uczęszcza 5 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 42,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Liceum Ogólnoształcące dla Dorosłych i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 1 oddziałów, czyli średnio 5 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 8,6 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Liceum Ogólnoształcące dla Dorosłych — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Gmina Jeziorany. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Liceum Ogólnoształcące dla Dorosłych?

Liceum Ogólnoształcące dla Dorosłych działa w: Jeziorany, gmina Jeziorany, pow. olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 13 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Liceum Ogólnoształcące dla Dorosłych?

Numer RSPO tej placówki to 129019. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Liceum Ogólnoształcące dla Dorosłych — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗