Przejdź do treści
z-dykty.pl

Liceum Ogólnokształcące w Miejskiej Górce

Liceum ogólnokształcące · publiczna · Miejska Górka · gmina Miejska Górka

Uczy się tu 215 uczniów.

To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 95 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 14 placówek.

Uczniowie

215

Oddziały

9

Uczniów na oddział

23,9

Numer RSPO

69805

Rodzaj wpisu

szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej

Organ prowadzący

Gmina Miejska Górka

Typ organu

Gmina

Inne placówki w gminie Miejska Górka

Wszystkie placówki gminy Miejska Górka

Najczęstsze pytania — Liceum Ogólnokształcące w Miejskiej Górce

Ilu uczniów ma Liceum Ogólnokształcące w Miejskiej Górce?

Do placówki Liceum Ogólnokształcące w Miejskiej Górce (Miejska Górka, gmina Miejska Górka, pow. rawicki, woj. wielkopolskie) uczęszcza 215 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 95 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Liceum Ogólnokształcące w Miejskiej Górce i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 9 oddziałów, czyli średnio 23,9 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 20,2 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Liceum Ogólnokształcące w Miejskiej Górce — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Gmina Miejska Górka. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Liceum Ogólnokształcące w Miejskiej Górce?

Liceum Ogólnokształcące w Miejskiej Górce działa w: Miejska Górka, gmina Miejska Górka, pow. rawicki, woj. wielkopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 14 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Liceum Ogólnokształcące w Miejskiej Górce?

Numer RSPO tej placówki to 69805. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Liceum Ogólnokształcące w Miejskiej Górce — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗