Przejdź do treści
z-dykty.pl

Liceum Ogólnokształcące w Iwoniczu-Zdroju

Liceum ogólnokształcące · publiczna · Iwonicz-Zdrój · gmina Iwonicz-Zdrój

Numer RSPO

279380

Rodzaj wpisu

szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej

Organ prowadzący

Powiat Krośnieński

Typ organu

Powiat ziemski

Inne placówki w gminie Iwonicz-Zdrój

Wszystkie placówki gminy Iwonicz-Zdrój

Najczęstsze pytania — Liceum Ogólnokształcące w Iwoniczu-Zdroju

Liceum Ogólnokształcące w Iwoniczu-Zdroju — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Powiat Krośnieński. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Liceum Ogólnokształcące w Iwoniczu-Zdroju?

Liceum Ogólnokształcące w Iwoniczu-Zdroju działa w: Iwonicz-Zdrój, gmina Iwonicz-Zdrój, pow. krośnieński, woj. podkarpackie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 21 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Liceum Ogólnokształcące w Iwoniczu-Zdroju?

Numer RSPO tej placówki to 279380. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Liceum Ogólnokształcące w Iwoniczu-Zdroju — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗