Przejdź do treści
z-dykty.pl

Liceum Ogólnokształcące United Szkoła Mistrzostwa Sportowego

Liceum ogólnokształcące · niepubliczna · Ślesin · gmina Ślesin

Uczy się tu 43 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 129 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 13 placówek.

Uczniowie

43

Oddziały

4

Nauczyciele

14

Uczniów na oddział

10,8

Na jednego nauczyciela przypada 3,1 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

480824

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

"Ludowy Klub Sportowy w Ślesinie"

Typ organu

Stowarzyszenia

Inne placówki w gminie Ślesin

Wszystkie placówki gminy Ślesin

Najczęstsze pytania — Liceum Ogólnokształcące United Szkoła Mistrzostwa Sportowego

Ilu uczniów ma Liceum Ogólnokształcące United Szkoła Mistrzostwa Sportowego?

Do placówki Liceum Ogólnokształcące United Szkoła Mistrzostwa Sportowego (Ślesin, gmina Ślesin, pow. koniński, woj. wielkopolskie) uczęszcza 43 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 129 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Liceum Ogólnokształcące United Szkoła Mistrzostwa Sportowego i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 10,8 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 16,4 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Liceum Ogólnokształcące United Szkoła Mistrzostwa Sportowego?

W placówce pracuje 14 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 3,1 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Liceum Ogólnokształcące United Szkoła Mistrzostwa Sportowego — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest "Ludowy Klub Sportowy w Ślesinie". Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Liceum Ogólnokształcące United Szkoła Mistrzostwa Sportowego?

Liceum Ogólnokształcące United Szkoła Mistrzostwa Sportowego działa w: Ślesin, gmina Ślesin, pow. koniński, woj. wielkopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 13 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Liceum Ogólnokształcące United Szkoła Mistrzostwa Sportowego?

Numer RSPO tej placówki to 480824. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Liceum Ogólnokształcące United Szkoła Mistrzostwa Sportowego — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗