Przejdź do treści
z-dykty.pl

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Zgorzelcu

Liceum ogólnokształcące · niepubliczna · Zgorzelec · gmina Zgorzelec

Uczy się tu 109 uczniów.

To mniej więcej tyle, ile w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 101 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 55 placówek.

Uczniowie

109

Oddziały

6

Nauczyciele

2

Uczniów na oddział

18,2

Na jednego nauczyciela przypada 54,5 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

86808

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Typ organu

Spółki Handlowe

Inne placówki w gminie Zgorzelec

Wszystkie placówki gminy Zgorzelec

Najczęstsze pytania — Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Zgorzelcu

Ilu uczniów ma Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Zgorzelcu?

Do placówki Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Zgorzelcu (Zgorzelec, gmina Zgorzelec, pow. zgorzelecki, woj. dolnośląskie) uczęszcza 109 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 101 uczniów — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Zgorzelcu i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 6 oddziałów, czyli średnio 18,2 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 18 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Zgorzelcu?

W placówce pracuje 2 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 54,5 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Zgorzelcu — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Zgorzelcu?

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Zgorzelcu działa w: Zgorzelec, gmina Zgorzelec, pow. zgorzelecki, woj. dolnośląskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 55 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Zgorzelcu?

Numer RSPO tej placówki to 86808. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Zgorzelcu — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗