Przejdź do treści
z-dykty.pl

Liceum Akademeia High School

Liceum ogólnokształcące · niepubliczna · Wilanów · gmina Warszawa

Uczy się tu 299 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 744 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 200 placówek.

Uczniowie

299

Oddziały

4

Uczniów na oddział

74,8

Numer RSPO

262819

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Akademeia High School Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Typ organu

Spółki Handlowe

Inne placówki w gminie Warszawa

Wszystkie placówki gminy Warszawa

Najczęstsze pytania — Liceum Akademeia High School

Ilu uczniów ma Liceum Akademeia High School?

Do placówki Liceum Akademeia High School (Wilanów, gmina Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie) uczęszcza 299 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 743,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Liceum Akademeia High School i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 74,8 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 25,1 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Liceum Akademeia High School — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Akademeia High School Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Liceum Akademeia High School?

Liceum Akademeia High School działa w: Wilanów, gmina Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 200 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Liceum Akademeia High School?

Numer RSPO tej placówki to 262819. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Liceum Akademeia High School — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗