Klub Malucha
Przedszkole · niepubliczna · Skępe · gmina Skępe
Uczy się tu 15 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 72 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 14 placówek.
Uczniowie
15
Oddziały
1
Nauczyciele
2
Uczniów na oddział
15
Na jednego nauczyciela przypada 7,5 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
68188
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Iwona Kwaśniewska
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Skępe
- Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w SkępemSzkoła podstawowa · 501 uczniów
- Liceum OgólnokształcąceLiceum ogólnokształcące · 165 uczniów
- TechnikumTechnikum · 103 uczniów
- Przedszkole Publiczne w Wiosce "Przedszkole pod Lipami"Przedszkole · 81 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Sejmu Rp w WólceSzkoła podstawowa · 72 uczniów
- Publiczne Przedszkole im. Ewy Szelburg-ZarembinyPrzedszkole · 56 uczniów
- Niepubliczne Przedszkole "Kujawiaczek"Przedszkole · 55 uczniów
- Szkoła Podstawowa w CzermnieSzkoła podstawowa · 54 uczniów
Najczęstsze pytania — Klub Malucha
Ilu uczniów ma Klub Malucha?
Do placówki Klub Malucha (Skępe, gmina Skępe, pow. lipnowski, woj. kujawsko-pomorskie) uczęszcza 15 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 72 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Klub Malucha i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 1 oddziałów, czyli średnio 15 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 18,3 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Klub Malucha?
W placówce pracuje 2 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 7,5 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Klub Malucha — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Iwona Kwaśniewska. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Klub Malucha?
Klub Malucha działa w: Skępe, gmina Skępe, pow. lipnowski, woj. kujawsko-pomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 14 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Klub Malucha?
Numer RSPO tej placówki to 68188. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Klub Malucha — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗